aboutus

Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.

Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Merrytek
No. Çalışanları: 100~200
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Akıllı aydınlatma kontrolüne odaklanın ve sürekli yenilik yapın

 

Merrytek hakkında

2011 yılında kurulan Merrytek, aydınlatma kontrol endüstrisine yönelik ürünlere odaklanmaktadır.

 

Aydınlatma ve elektrik üreticileri, distribütörler, toptancılar, güçlendirme projeleri, profesyonel aydınlatma zincir mağazaları vb. için yenilikçi mikrodalga hareket sensörleri, entegre sensör LED sürücüleri ve 1-10V & DALI kısılabilir LED sürücüleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

 

75'in üzerinde Ar-Ge üyesinin ve ISO9001:2008 nitelikli üretim hatlarının çabasıyla Merrytek, çok sayıda uygulama için ayda 200 binin üzerinde çıktı hacmine sahip 100'den fazla model tedarik etmektedir.

 

Neden Merrytek?

Ar-Ge personelimiz ve mühendislik ekibimiz, aydınlatma kontrol ürünleri tasarımında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.Merrytek, müşterilerimizin aydınlatma kontrolleri pazarında en iyi ürün seçimine ve rekabetçi fiyatlara sahip olmalarını sağlayan akıllı aydınlatma kontrolü ürün geliştirmeye odaklanmaya devam ediyor.

 

Haziran 2016'da Merrytek, Shenzhen'deki daha büyük tesislere taşındı, bu konum gelecekteki genişleme ve iyileştirilmiş müşteri hizmetleri için alan sunuyordu.

 

 

 

Çekirdek Teknoloji Avantajları

 

1 Mikrodalga Hareket Algılama Teknolojisi

Hareket algılama için Doppler etkisi ilkesine ve 5.8GHz mikrodalga algılama teknolojisine dayanmaktadır.Şu anda Merrytek, 20m'ye kadar uzun algılama alanı, 15m montaj yüksekliği ve dış mekanda kullanım hareket sensörlerini destekleyen bir dizi hareket sensörü geliştirmiştir.Bunlar sektörümüzde lider konumdalar.

 

Tipik ürünler:

20m algılama aralığı: MC606V, MC601V, MC049V ve MC046S.

15m montaj yüksekliği: MC054V

Dış mekan hareket sensörü (arka plan gürültüsü önleyici): MC042S ve MC042P

 

2 Hafif Hareket Algılama Teknolojisi

Yalnızca geniş aralıklı hareket algılamayı desteklediğinden, mikrodalga normalde insanların yalnızca kısa bir süre kaldığı, örneğin koridor, merdiven boşluğu, depo ve otopark gibi yerlerde kullanılır.Merrytek yüksek hassasiyetli mikrodalga modülü ve benzersiz programlama kullanır, mikrodalga sensörleri çok hafif hareketleri, yani yazı yazmayı algılayabilir ve ofis, mutfak ve dinlenme odasında kullanılabilir.

 

Tipik ürünler: MC071S, MC034S,MLC40C-M

 

3Hareket Sensörleri, LED Sürücüler ve RF Modüllerinin Entegrasyonu

Sensör ve LED sürücü teknolojilerini entegre etmenin öncüsü olarak, sensörlerimizin ve sürücülerimizin aydınlatma armatürlerinin genel sistem maliyetlerinden tasarruf ettiğini ve akıllı aydınlatma kontrol sistemlerinin geliştirilmesine öncülük ettiğini bilmekten gurur duyuyoruz.

 

Tipik ürünler: MLC16C-PE,MLC18C-P3,MLC28C-PE, MLC28C-P, MLC12C-PD ve MLC18C-PRF2

 

4Yapay LED Işığı ve Doğal Işığı Tanımlama

Her zaman olduğu gibi Merrytek, basit akıllı ışık çözümleri ve armatür yapımına odaklanıyor.Yapay ışığı ve doğal ışığı tanımlayabilen, patentli, kendinden uyarlamalı LED sürücülerimizin derinlemesine çalışmasını başarıyla tamamladık.Bu nedenle, ofis kullanımı için son derece uygun maliyetli ve enerji tasarrufu sağlayan bir gün ışığından yararlanma çözümü sağlayabiliriz.

 

Tipik ürünler: MLC40C-PA, MLC40C-PA2

 

5 Titreşimsiz LED Karartma Teknolojisi

Geleneksel akkor ve floresan lambaların daha verimli ve daha uzun ömürlü LED tabanlı katı hal aydınlatma (SSL) ile değiştirilmesi, aydınlatma endüstrisinde yadsınamaz bir trend.Ancak, SSL armatürleri doğrudan bir AC güç kaynağına bağlı olduğundan (eski aydınlatma ile tutarlı), AC akımının kaynağın çıkışındaki dalgalanmasının bir sonucu olarak 100 Hz veya 120 Hz titreme meydana gelme riski vardır.Titreme, insan gözünün titreşimi algılamamasına rağmen insanları rahatsız edebilir, baş ağrısına, strese ve yorgunluğa neden olabilir.

 

Şu anda, kısılabilir LED sürücülerinin çoğu, %30'un altına kısıldığında (özellikle PWM türleri) titreme sorunları yaşıyor.Merrytek'in yeni geliştirdiği titreşimsiz karartma teknolojisi, neredeyse tüm titremeleri ve hatta %2'ye kısıldığında bile ortadan kaldırabilir.

 

Tipik ürünler: ML10C-PV, ML25C-PV ve ML50C-PV2.

 

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Merrytek, 15m montaj yüksekliğine sahip MC054V yüksek bölme sensörü, MC034S hafif hareket algılama sensörü ve MC034S, gün ışığından yararlanma LED sürücüsü MLC40C-PA vb. dahil olmak üzere bir dizi patentli ve benzersiz ürün tasarladı.Lütfen sonraki sayfalarda okuyun ve daha fazlasını öğrenin.

 

 

 

 

Geçmiş

2015 ISO9001 sertifikasını geçin: 2008 kalite yönetim sistemi

2014 Satış ofisi kurmak Kristianstad İsveç'te GLC küresel aydınlatma danışmanları Scandinavia AB

2012 Merrytek fabrikası, Fuyong Shenzhen'de No 1 Endüstri Parkı Fenghuang'a taşındı.

2011 Hamburg Almanya'da satış ofisi DING Elektronik GmbH kurdu.


2010 Shenzhen Merrytek Technology Co, Ltd Shenzhen'de kuruldu

Hizmet

Akıllı aydınlatma kontrolünün öncüsü olarak her türlü mikrodalga hareket sensörü ve muliti işlevi dim edilebilir LED sürücüsü tasarlarız, üretir ve satarız. Standart ürünlerin yanı sıra, müşterilerimize kaliteli OEM ve ODM sensörleri ve kısılabilir LED sürücüleri tedarik etmekteyiz.

Müşterilerin ihtiyacına göre tüm aydınlatma kontrol çözümünü tedarik edebiliriz. Aşağıdaki uygulamalar için 50'den fazla akıllı aydınlatma kontrol çözümü sağlanabilir,

koridor

Merdiven kuyusu

Bodrum kat

Mutfak

Gaz istasyonu

Depo

Sınıf

Balkon

Otopark

Ofis

Çözüm aşağıda belirtilmiştir:

AÇIK-KAPALI işlevi

Ortam ışık seviyesine ve hareketine göre otomatik olarak açılır / kapanır

3 kademeli karartma fonksiyonu

Ortam ışığı seviyesine ve hareketine göre otomatik olarak karartma (% 100 -> düşük loş ışık seviyesi -> kapalı).

Yaz saati hasat

Armatürlerin çıkış seviyesini otomatik olarak gün ışığına göre ayarlayın

Ekibimiz

Merrytek'in şu anda 3 satış yeri, 5 teknik ekibi ve 3 satış sonrası ekibi var.

Merrytek'in satışları, Teknik ve Satış sonrası ekipleri müşterilere profesyonel hizmet sunacaklardır. Merryte satış ekipleri Merrytek'in sunduğu ürünlerin mükemmel bir şekilde çalışabilmelerini sağlamak için herhangi bir siparişe ulaşmadan Merryte satış ekipleri istekleri doğrultusunda müşterileri ile tamamen iletişim kuracaklardır.

Üretim sırasında, Merrytek'in teknik ekipleri seri üretim mallarının nitelikli olmasını sağlamak için üretim sürecini izleyecek.

Müşteriler mallarını aldıktan sonra, Merrytek satış sonrası ekipleri ürünleri doğru bir şekilde nasıl kuracakları veya çalıştıracağı konusunda teknik destek sağlayacaklardır.

Verimli, profesyonel ve tatmin edici hizmet hedefimizdir.

İletişim bilgileri