Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.

  • Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar Merrytek
No. Çalışanları 200~300
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

Akıllı aydınlatma kontrolüne odaklanın ve sürekli yenilik yapın- Hayır!

 

 

Merrytek hakkında

Shenzhen Merrytek Teknoloji Şirketi, 2011 yılında Çin'in Shenzhen şehrinde kurulmuştur.Profesyonel aydınlatma ve akıllı kontrol uygulamaları için elektronik ürünleri araştırmaya adanmıştık.Ana ürünlerimiz arasında mikrodalga ve PIR cihazı sensörü, insan solunum algılama sensörü, gündüz ışığı sensörü, DALI ve 1-10V dimlenebilir sürücü, acil durum paketi ve IOT kontrolleri yer almaktadır.

 

Neden Merrytek?

 

Merrytek, 75 mühendisden oluşan önde gelen bir Ar-Ge ekibine sahiptir ve 14 kişilik ön araştırma ekibine sahiptir.

 

Merrytek, 2018 yılında mikrodalga sensörleri için otomasyon hattına yatırım yaptı.üretim verimliliğini ve kalifiye oranını yükselten.

 

Tüm Merrytek ürünleri üretim sırasında %100 test edilir ve ürün ambalajlandıktan sonra, müşteri tarafından alınan her ürünün normal çalışabildiğinden emin olmak için OQC tarafından örnekleme testi yapılmalıdır.

 

Merrytek ürünü hakkında herhangi bir sorunuz olduğunda bizimle iletişime geçin, iş günlerinde 24 saat içinde hızlı bir şekilde yanıt vereceğiz.Dünya çapında 1000'den fazla müşteriye hizmetSize hızlı ve profesyonel bir hizmet sunabiliriz.

 

Euro, Asya ve Afrika piyasası:Rayraylei@merrytek.com

Amerika ve Avustralya pazarı: MayısMay@merrytek.com

Diğerleri:sales@merrytek.com

 

 

Çekirdek Teknoloji Avantajları

 

Mikrodalga Hareket Sensörü

Doppler etkisi prensibine ve hareket algılama için 5.8GHz mikrodalga algılama teknolojisine dayanıyor.Merrytek, 20 metreye kadar uzun algılama alanını destekleyen 200'den fazla hareket sensörü modeli geliştirdi.15 metrelik montaj yüksekliği ve dış mekan kullanım hareket sensörleri.

 

Tipik ürünler: MC ve MLC serileri.

 

LifeBeing Varlık Sensörü Teknolojisi

Büyük menzilli hareket algılamasını destekleyen tek cihaz olarak, mikrodalga normalde insanların sadece kısa süreliğine kaldığı yerlerde, örneğin koridorda, merdiven kuyusunda, depoda ve otoparkta kullanılır.Merrytek yüksek frekanslı mikrodalga kullanıyor ve benzersiz programlama yapıyor.Merrytek, KNX, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI, DALI,485 ve bina otomasyonu için Bluetooth.

Uygulama: ofis, sınıf, toplantı odası, mutfak, tuvalet ve benzeri.

 

Tipik ürünler: MSA serisi.

 

Gün ışığı sensörü

Her zamanki gibi, Merrytek basit akıllı ışık çözümlerine ve aydınlatıcıların yapımına odaklanıyor.Yapay ışık ve doğal ışığı ayırt edebilen patentli kendi kendine uyum sağlayan LED sürücüleriyle ilgili derinlemesine bir çalışma başarıyla tamamladık.Bu nedenle, ofis kullanımı için son derece uygun maliyetli ve enerji tasarrufu sağlayan bir gün ışığı hasat çözümü sağlayabiliriz.

 

Tipik ürünler: MS serisi

 

DALI/1-10V yanıp sönen LED sürücüsü

Geleneksel kızgın ve floresan lambaların daha verimli ve daha uzun ömürlü LED tabanlı katı durum aydınlatma (SSL) ile değiştirilmesi aydınlatma endüstrisinde inkâr edilemez bir eğilimdir.SSL armatürleri doğrudan bir AC güç kaynağına bağlı olduğundan, (eski aydınlatmayla uyumlu olarak), güç kaynağının çıkışında sürücü AC akımlarının dalgalanması sonucunda 100 Hz veya 120 Hz yanıp sönen bir risk vardır.Flicker insanları rahatsız edebilir., insan gözünün bu titreşimleri algılamamasına rağmen baş ağrısı, stres ve yorgunluğa neden olabilir.

 

Günümüzde, hafifletilebilir LED sürücülerin çoğunda, % 5'in altında hafifletildiğinde yanıp sönen sorunlar (özellikle PWM türleri) vardır.Merrytek'in yeni geliştirdiği yanıp sönen ışığı kesme teknolojisi neredeyse tüm yanıp sönen ışıkları ortadan kaldırabilir..

 

Tipik ürünler: ML ve KL serileri.

 

LED aydınlatma için acil durum paketi

2016'dan beri Merrytek, tavan lambaları, üç kanatlı lambalar, aşağı lambalar ve panel lambaları gibi LED armatürleri için kaliteli acil durum paketi için kendini adadı.En kaliteli pil tüm yelpazemizde kullanılacak ve mükemmel ömür süresi ve iyi bir itibar sağlayacaktır.

 

Tipik ürünler: KE ve ME serileri.

 

 

Geçmiş

2021

Yeni Bir Bölüm Başlat

"Ulusal özel yeni küçük dev işletme" yeterliliğini kazandı Şanghay Pudong Akıllı Aydınlatma Derneği'ne katılın.

 

Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

2020

Dördüncü Zhiguang Kupası "Akıllı Aydınlatma Yeni Tedarik Zinciri Entegrasyon Ödülü" Yıllık Akıllı Ev Yenilik Ürünü "Dingzhi Ödülü"nü kazandı.

Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

2019

Yeni Bir Bölüm Başlat

Endüstri, üniversite ve araştırma işbirliği tabanının ortak kurulması: Güney Çin Üniversitesi.

 

Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

 

2018

Uluslararası patentli düşük impedanslı mikrodalga anten,Kalp atışı algılama teknolojisi modülü geliştirme tamamlandı Çin'deki ilk mikrodalga indüksiyonunun tamamlanması Ürün otomasyon üretim hattının kurulması- Evet.

 

Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

 

 

2017 Yeni bir bölüm başlatın, akıllı güç markası oluşturmak için genişletme---KreatPower: DALI/1-10V/Push, acil güç, IOT gücü.

 

2015 ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçmek

 

2014 İsveç'in Kristianstad kentinde satış ofisi kurmak GLC global lighting consultants Scandinavia AB

 

2012 Merrytek fabrikası Fuyong Shenzhen'deki 1 numaralı Endüstri Parkı Fenghuang'a taşındı

 

2011 Almanya'nın Hamburg kentinde DING Electronic GmbH satış ofisinin kurulması


2010 Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd, Shenzhen'de kuruldu.

Hizmet

Akıllı aydınlatma kontrolünün öncüsü olarak her türlü mikrodalga hareket sensörü ve muliti işlevi dim edilebilir LED sürücüsü tasarlarız, üretir ve satarız. Standart ürünlerin yanı sıra, müşterilerimize kaliteli OEM ve ODM sensörleri ve kısılabilir LED sürücüleri tedarik etmekteyiz.

Müşterilerin ihtiyacına göre tüm aydınlatma kontrol çözümünü tedarik edebiliriz. Aşağıdaki uygulamalar için 50'den fazla akıllı aydınlatma kontrol çözümü sağlanabilir,

koridor

Merdiven kuyusu

Bodrum kat

Mutfak

Gaz istasyonu

Depo

Sınıf

Balkon

Otopark

Ofis

Çözüm aşağıda belirtilmiştir:

AÇIK-KAPALI işlevi

Ortam ışık seviyesine ve hareketine göre otomatik olarak açılır / kapanır

3 kademeli karartma fonksiyonu

Ortam ışığı seviyesine ve hareketine göre otomatik olarak karartma (% 100 -> düşük loş ışık seviyesi -> kapalı).

Yaz saati hasat

Armatürlerin çıkış seviyesini otomatik olarak gün ışığına göre ayarlayın

Ekibimiz

Merrytek'in şimdi 3 satış ekibi, 5 teknik ekibi ve 3 satış sonrası ekibi var.

 

 

Merrytek'in satış,teknik ve satış sonrası ekipleri müşterilere profesyonel hizmet sunacak. Herhangi bir siparişe ulaşmadan önce,Merryte satış ekipleri müşterilerle taleplerini tam olarak iletişim kuracaklar.Merrytek'in sunduğu ürünlerin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için.

 

Üretim sırasında, Merrytek'in teknik ekipleri seri üretim mallarının nitelikli olduğundan emin olmak için üretim sürecini izleyecektir.

 

Müşteriler ürünlerini aldıktan sonra, Merrytek satış sonrası ekipleri ürünlerin nasıl düzgün bir şekilde kurulacağı veya kullanılacağı konusunda teknik destek sunacaktır.

 

Verimli, profesyonel ve tatmin edici hizmet hedefimizdir.

 

Çin Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Mesaj bırakın