Merrytek @ Light + Building özellikleri

March 26, 2018
hakkında en son şirket haberleri Merrytek @ Light + Building özellikleri
2018 Light + Builing, Frankfurt uluslararası fuar merkezinde sona ermesine rağmen, serginin yeniliği hala aydınlatma çemberinden büyük övgü aldı. Aydınlatma endüstrisindeki en yeni ürün uygulaması ve teknoloji trendleri, ERCO'nun kişiselleştirilmesi - uluslararası en iyi aydınlatma markası, Bega'nın duvar lambası ve suni ışıkla aydınlatan coeLUX, vb.

Bu sefer, en son akıllı kontrol ve LED sürücüleri ürünleriyle Merrytek, bu fuarda birçok uluslararası müşterinin lehine oldu.

Merrytek, aydınlatma kontrol ürünlerinin tasarımı ve imalatında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve uluslararası fuarlarda geniş katılım göstermiştir, bu nedenle Merrytek ürünleri popülerlik kazanmaktadır.

Merrytek hakkında

2011 yılında kurulan Merrytek, aydınlatma kontrol endüstrisi için akıllı ürünlere odaklanır, yenilikçi Mikrodalga Hareket Sensörleri, Entegre Sensör, 0-10V / 1-10V / PUSH Sürücüler ve LED Acil Durum Dönüştürücüleri tasarlar ve üretir. 40'ın üzerinde Ar-Ge çalışmasıyla Üyeler ve ISO9001: 2008 nitelikli bir üretim hattı olan Merrytek, ABD, Almanya ve diğer bölgeleri kapsayan 150'den fazla model sunmaktadır. Merrytek, müşterilerimize 7 * 24 teknik destek ve samimi hizmet sunmaktadır.

KreatPower

KreatPower, ikinci bir ürün grubu olan Merrytek'in alt markasıdır. Ana ürünleri DALI Dim LED sürücüleri, LED Acil Konvertörler ve 0-10V / 1-10V / PUSH Sürücülerdir.