IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi

Menşe yeri Çin
Marka adı Merrytek
Sertifika N/A
Model numarası MSA201 Z
Min sipariş miktarı 50 PARÇA
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Renkli kutu+Fıçı tahtası+ Karton(K=A)
Teslim süresi <i>1, Sample and small order: Within 5 working days after receiving your payment.</i> <b>1, Numune v
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini Ayda 10.000 adet

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

WeChat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Çalışma Gerilimi 220-240Vac 50Hz/60Hz İletişim Modu ZigBee
MW sensör frekansı 24GHz-24.25GHz ISM bandı Algılama aralığı (yarıçap) Normal hareket: 3-4m; Küçük hareket: 3-4m; Nefes sinyali: 2,5-3m
Algılama hassasiyeti %0 %25 %50 %75 %100 (uzak MH10 veya Tuya APP ile) Zaman tutun 30s /1dk / 2dk/ 3dk /5dk /10dk /20dk/30dk (uzaktan MH10 veya Tuya APP ile)
gün ışığı algılama Monitoring ambient lux level and report if ambient lux level change over preset change value; Gün ışığı algılama aralığı 5-1200Lux (sensör 3m yüksekliğe monte edilir ve yansıma gün ışığı değerini izler
Vurgulamak

Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü

,

ZigBee Mikrodalga Hareket Sensörü

,

Tuya mikrodalga güvenlik sensörleri

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

24 GHz ZigBee kablosuz ağ LifeBeing Sensörü, yüksek kazançlı geniş huzmeli milimetre dalga radar teknolojisini benimser

 

 

 

Giriş gerilimi 220~240VAC 50/60Hz
Anahtarlama kapasitesi Maks.100W
Hazırda bekleme gücü ≤0.5W
Algılama alanı %50/%100
Zaman tutun 5 sn/1 dk/5 dk/10 dk
gün ışığı eşiği 2Lux/10Lux/50Lux/Devre Dışı
mikrodalga frekansı 5.8GHz±75MHz
Mikrodalga gücü <0,3 mW
Algılama açısı 30°-150°
Montaj yüksekliği 2,5-4m/8,2-13,12ft (tavana monte)
Algılama aralığı
ø4-10m/13,12-32,8ft (tavana monte)
Hareket algılama 0,5~1,5m/s
Çalışma sıcaklığı Ta: -25°C+60°C
IP derecelendirme IP20
Arayüzler 24-14AWG kablo için 4 kutuplu takılabilir kelepçe terminali (L,N,N,L').

 

1.Özellik

MSA201 Z, hareket, hafif hareket ve solunum sinyallerini de algılayan ve birinin olup olmadığını ayırt edebilen gömme montajlı bir ZigBee kablosuz ağ yaşam sensörüdür.Ürün, Tuya kontrol sisteminde veri toplama birimi olarak çalışan canlı varlığı algılamanın gerçekleştirilmesi ile karakterize edilen 24 GHz yüksek kazançlı geniş huzmeli milimetre dalga radar teknolojisini benimser.

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 0IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 1

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 2

1) İnsan hareketini/hafif hareketini ve nefes sinyalini hassas bir şekilde algılayan milimetre dalga radar teknolojisi.

2) Yaşam algılama teknolojisini benimseyin, hareketi, hafif hareketi ve solunum sinyallerini algılayabilir ve gerçek varlık algılamasını gerçekleştirebilir.

3) Entegre hareket ve gün ışığı sensörü.

4) Tuya ZigBee kablosuz modülünde yerleşik kompakt tasarım, ofis, toplantı odası, sınıf odası, otel, akıllı ev ve diğer IoT uygulama alanlarında yaygın olarak uygulanmaktadır.

 

2. Ürün İşlevi

Ürün, insan vücudu durum bilgilerini (insansız/meşgul: yürüme modu, boş zaman modu, varlık modu) ve ışık seviyesini Zigbee modülüne bildirmek için bir mekanizma benimser, ardından diğer Tuya ZigBee cihazlarını etkileşimli olarak kontrol etmek için bu verileri ZigBee ağ geçidi aracılığıyla buluta gönderin .

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 3

Yürümek Mgazel(Büyük Hareket):insan vücudunun büyük bir hareketi (yürümesi).

boş Mkaside(Küçük Hareket):insan vücudunun ileri, geri, uzuv sallama, kafa sallama, yazma, cep telefonlarıyla oynama ve diğer küçük eylemler gibi yalnızca küçük hareketleri.

Mevcudiyet Mkaside(Nefes):yalnızca 30S içindeki insan solunumunu algılar (karın boşluğu, göğüs boşluğu genişleme davranış eylemleri), önemli bir hareket algılanmaz.

IşıkSeviye Rrapor:ışık seviyesi önceden ayarlanmış değişiklik aralığının üzerinde değiştiğinde mevcut ışık seviyesini rapor edin

1. Hassasiyet, gösterge ışığı, tutma süresi ve diğer parametreler Tuya APP aracılığıyla ayarlanır.

2. Hassasiyet %0 olarak ayarlandığında hareket sensörü çalışmıyor.

3. Diğer cihazların anahtarlanması ve otomasyonu için insan doluluk ve gün ışığı seviyesi tespit fonksiyonu.

4. Farklı davranış kontrol modunu gerçekleştirmek için hareket, küçük hareket ve solunum sinyalleri ayrılır.

5. donanımlı durum ekranı (yokluk / doluluk: yürüyüş modu, boş zaman modu, varlık modu).

 

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 4

 

3. Boyut(mm)

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 5

 

4.kablolama

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 6

 

5. Yapı

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 7

 

6. Kurulum

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 8

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 9

 

7. Algılama alanı

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 10

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 11

 

8. Eşleştirme talimatı

IP20 Büyük Işın Mikrodalga Hareket Sensörü 24GHz ZigBee Tuya Kontrol Sistemi 12

  • Manuel eşleştirme

A.Sensördeki eşleştirme düğmesine basın:

APP'yi Tuya ZigBee ağ geçidine bağladıktan sonra, sensörü açın, eşleştirme düğmesine 3S üzerinden uzun basın, ağ eşleştirme durumuna girmek için yeşil gösterge 1 dakika yanıp sönecektir;başarıyla eşleştirdikten sonra, LED göstergesi 10 S boyunca devam edecektir;eşleştirme başarısız olursa, LED göstergesi 10 saniye boyunca kapalı olacaktır.

 

B.Uzaktan eşleştirme

APP'yi Tuya ZigBee ağ geçidine bağladıktan sonra, sensörü açın, uzaktan kumandada "TEST 2S"ye basın, ağ eşleştirme durumuna girmek için yeşil gösterge 1 dakika yanıp sönecektir;başarıyla eşleştirdikten sonra, LED göstergesi 10 S boyunca devam edecektir;eşleştirme başarısız olursa, LED göstergesi 10 saniye boyunca kapalı olacaktır.

Not: Eşleştirme başarılı olduktan sonra, onarım önceki eşleştirme kaydını siler;Manuel olarak eşleştiriyorsanız, sensör açılır açılmaz onarım yapılabilir;uzaktan eşleştirme yapılırsa, sensör açıldıktan 20 saniye sonrasına kadar onarım yapılamaz.

 

  • Otomatik eşleştirme

Sensör açıldıktan sonra, sensör 20 saniye boyunca başlatmaya başlayacak, sensör otomatik olarak 2 saniye boyunca eşleşecek, başarıyla eşleştirdikten sonra, LED göstergesi 10 saniye boyunca yanmaya devam edecek;eşleştirme başarısız olursa, LED göstergesi 10 saniye boyunca kapalı olacak, 3 dakika sonra, sensör otomatik olarak tekrar eşlenecektir.

 

 

9. Başlatma

Güç açıldıktan sonra, gösterge ışığı 20 saniye yanıp söner ve sonra kapanır.Başlatma sırasında sensör, iletişim modülü ile iletişim kurmaz ve harici hareket sinyallerini algılamaz.Başlatma tamamlandıktan sonra normal çalışma durumuna geçer.

 

10. Başvuru Bildirimi

1) Sensör profesyonel bir elektrikçi tarafından kurulmalıdır.Çevirmeli anahtarın kurulumunu, kablo bağlantılarını veya ayarını değiştirmeden önce lütfen gücü kesin.

2) Yanlışlıkla tetiklemeyi önlemek için sensörü metal plaka, cam ve yüksek orta yoğunluklu diğer malzemelerden mümkün olduğunca uzağa yerleştirin.

3) Dedektörün gün ışığı sensörünün algılama penceresinin, ortam ışığının ölçümüne müdahale edecek geçersiz bir ışık kaynağı tarafından ışınlanmasından kaçının.

4) Ürün kurulurken ve kullanılırken kablosuz yönlendiriciye en az 2 m'den fazla yakın olmamalıdır.

5) MH10 ile tespit alanı ve gösterge açma-kapama ayarı.(MH10'da HS'ye basmak göstergeyi açar ve MH10'da LS'ye basmak göstergeyi kapatır.)

6) Sensörün mikrodalgası binanın duvarına nüfuz edebilir.Mikrodalga, güçlendirilmiş alan dışındaki hareketli nesneleri algılamak için duvara nüfuz ettiğinde yanlış bildirime neden olabilir.Yanlışlıkla tetiklemeyi önlemek için, kurulum sırasında uygun bir yer seçin, cam, alçıpan, ahşap duvar ve mikrodalganın kolayca nüfuz edebileceği diğer şeylerden uzak tutun ve alana göre uygun algılama parametrelerini seçin, örneğin:

C. Ürün, uzunluğu ve genişliği yaklaşık 2 m veya daha az olan bir odada kullanıldığında, algılama alanı %25 olarak ayarlanmalıdır (uygulama senaryosu: tuvalet, oturma odası )

B. Ürün uzunluğu ve genişliği yaklaşık 3 m olan bir odada kullanıldığında, algılama alanı %50 olarak ayarlanmalıdır (uygulama senaryosu: tuvalet, koridor, oturma odası )

C. Ürün, uzunluğu ve genişliği yaklaşık 4 m olan bir odada kullanıldığında, algılama alanı %75 olarak ayarlanmalıdır (uygulama senaryosu: küçük ofis, toplantı odası, kütüphane )

D. Ürün, uzunluğu ve genişliği yaklaşık 5 m veya daha fazla olan bir odada kullanıldığında, algılama alanı %100 olarak ayarlanmalıdır (uygulama senaryosu: büyük ofis, toplantı odası, kütüphane )

Not: Algılama alanı ayarı gerçek ortama bağlıdır (uygulama senaryosunun üzerindeki alan parametrelerini algılama yalnızca referans amaçlıdır).

7) Tutma süresi ayarı: bir kişinin alanı: 1-3 dakika, birden fazla kişinin bulunduğu alan: 30 saniye ila 1 dakika.Alandaki küçük hareket sinyalinin tutma süresi kapanışına müdahale etmesini önlemek için, 5 dakikadan daha uzun bir tutma süresi ayarlamanız önerilmez.